شرکت فنی مهندسی سروستان پاک ایرانیان

با نام تجاریSpi با پشتوانه و تجربه 17ساله ی واردات، با یاری خداوند متعال اقدام به واردات و توزیع انواع نهاده های کشاورزی نموده است.شرکت فنی مهندسی سروستان پاک ایرانیان محصولات خود را با برند Bio farm به بازار ارائه می نماید.

کود و فروش کود

هرگونه مواد طبیعی و یا غیر طبیعی که در کشاورزی برای تقویت خاک کشاورزی ، باغ ، مزرعه به دلیل وجود مواد مفیدی که در آن وجود دارد استفاده می‌کنند کود گفته می شود.  در واقع کود خوراک و غذای خاک جهت افزایش توان بهره گیری از آن می باشد. در صورتی که از کودهای طبیعی و غیر طبیعی به درستی استفاده نمائیم محصول حاصل بسیار غنی تر خواهد بود.

سموم کشاورزی

سموم کشاورزی اکثرا جهت جلوگیری از کاهش کیفیت و ازبین رفتن محصولات کشاورزی به دست حشرات بسیار لازم و ضروری می باشد. البته سموم کشاورزی نقش بسیار تعیین کننده ای را در کیفیت محصولات کشاورزی دارند بطوریکه اگر این سموم فاقد کیفیت لازم باشند سبب از بین رفتن و سوختن این محصولات می گردد..

واردات انواع کودهای مایع ، جامد و سموم کشاورزی

کودهای مایع شرکت با پیشوند Bio و کودهای جامد با پسوند farm قابل تشخیص می باشند.
شرکت فنی مهندسی سروستان پاک ایرانیان به سفارش انواع سموم مورد تایید سازمان اصلاح نباتات کشور،انواع کودهای آلی،شیمیایی و مواد اولیه تولیدات نهاده های کشاورزی را برای مشتریان خود ثبت سفارش کرده و از تمام کشورهای صاحب دانش در این زمینه وارد کشور عزیزمان ایران می نماید.
این شرکت با دانش فنی بالای متخصصان خود خدمتی نو در جهت تجویز انواع برنامه های غذایی متناسب با نوع کشت و شرایط آب وهوایی به کشاورزان عزیز ارائه می نماید.
جهت یاری بیشتر متخصصان شرکت به عزیزان کشاورز و در راستای افزایش هرچه سریعتر و بهتر راندمان تولید، با مراجعه متقاضیان محترم به بخش فنی سایت شرکت ، فرم آزمون آب و خاک را تکمیل و برای شرکت ارسال نمایید تا به صورت ویژه تجویز صورت پذیرد.
چراکه شرکت فنی مهندسی سروستان پاک ایرانیان جهت ارتقاء و گسترش دانش کشاورزی ، باروری محصولات کشاورزی و افزایش راندمان این محصولات با یاری خداوند سعی به خدمت رسانی دارد.
ما به شعار خود " دانش جهانی در سروستان ایرانی " اعتقاد داشته و سعی در عملی ساختن و به کارگیری این شعار با تمام توان جمعی شرکت داریم.

 

آلگافارم
آمینو اسپارک
هیوفارم

آمینو اسپارک

کود اسید آمینه (آمینو اسپارک)

Amino-spark

• اسید آمینه 50% پودر
• کاهش استفاده از کودهای نیتروژنی
• 30-10 % افزایش تولید
• حفاظت از محیط زیست
• افزایش حاصلخیزی خاک
• لطفا کودهی را براساس ساختار آب و هوایی و خاک منطقه خود انجام دهید.

 

توصیه در مورد کود اسید آمینه

قابل بسته بندی در بسته های سفارشی می باشد. قبل از استفاده در مقیاس های بزرگ، لطفا در مقادیر کم مورد آزمایش قرار دهید و یا با کارشناسان spi تماس حاصل شود.
قابلیت مخلوط شدن با سایر کودها و آفت کش ها بعد از هماهنگی با کارشناسان شرکت spi امکان پذیر می باشد.

 

آنالیز کود اسید آمینه

 

آمینو-اسپارک1

 

نحوه استفاده از کود جامد اسید آمینه

به صورت محلول پاشی : kg 1 در هر400 لیتر آب
برای بذرمال : باتوجه به نوع بذر , مقدار مصرف متفاوت میباشد.
برای چالکود کردن : gr 30 - 50 برای هر درخت بالغ
به صورت آبیاری : 2کیلوگرم در 1000 لیتر آب